ТОВ " ІКРОК"- один із перших виробників натуральних цукатів з овочів.

Цінності нашої компанії :

  • Турбота про кожного споживача. Створюючи цукати, ми в першу чергу прагнули виготовити продукт, в якому максимально збережені всі корисні елементи для організму людини. А також хотіли привабити незвичністю та ексклюзивністю. Тому наші цукати виготовлені з овочів, які на смак нічим не відрізняються від таких звичних нам солодощів.
  • Якість та доступність. Використовуючи найновіше обладнання, технологію виробництва та вікову рецептуру цукати зберігають в собі всі вітаміни та мінерали свіжих овочів. А завдяки розумній ціні, продукт є доступний кожному.

Наша продукція:

  • Цукати – це натуральні солодощі при виготовленні яких НЕ використовуються жири, барвники, консерванти, ароматизатори та підсилювачі смаку. До складу входять лише овочі, лимонний сік та цукор.
  • Продукт дуже багатий на клітковину, яка у процесі виготовлення зберігається у цукаті у найбільшому обсязі, а як відомо, саме клітковина допомагає травленню та звільняє організм від шкідливих речовин. А завдяки вітамінам, укріплює імунну систему та надає заряд енергії на весь день.
  • А головне – це те що овочі ще ніколи не були такими смачними!

Зроблено в Україні

 

    

ТОВ "ІКРОК"

Всі права захищено


Розробка сайту - студія «Webhit»